Ledelse og rådgivere

Rektor Wenche Rudshaug Kavli

Assisterende rektor Kjersti Laurie Simonsen

  • Inntaksleder
  • Eksamensansvarlig

Administrasjonsleder Roy Larsson 

Studieleder Judith Bolstad Siem

Studieleder Rune Oskarsen

Elevleder/rådgiver TO Randi Bekkevold

Avdelingsleder bibliotek/informasjonsansvarlig Helena Huse 

  • Web- og informasjonsansvarlig
  • Kulturkontakt

Avdelingsleder norsk og kroppsøving Monika Køber

  • Trinnansvar for Vg3 ST

Avdelingsleder realfag Kirsten Sandra Gundersen

  • Trinnansvar for Vg2 ST

Avdelingsleder samfunns- og økonomifag Hans Ivar Blystad

  • Trinnansvar for Vg1 ST

Avdelingsleder for design og håndverk og elektrofag Perica Maksimovic

Avdelingsleder for bygg- og anleggsfag Rune Larsen

Avdelingsleder for tilrettelagt opplæring Terje Granås

  • Ansvarlig for spesialundervisning og særskilt norskopplæring

Avdelingsleder for flyfag Karin Engeskaug

Avdelingsleder grunnskoleavdelingen Edvin Johnsen

Rådgiver ST Camilla Bratland

Rådgiver YF Marianne Monsrud

Sosialpedagogisk rådgiver Espen Johnsen Nærum

 

Miljøarbeider Mona Lamo

Systemansvarlig Kenneth Mathiesen-Ber

Kontaktpersoner

Kjersti Laurie Simonsen

Assisterende rektor

E-post Kjersti.Laurie.Simonsen@skedsmo.vgs.no

Wenche Rudshaug Kavli

Rektor

E-post Wenche.Rudshaug.Kavli@skedsmo.vgs.no

Tlf: 93227308

Judith K. Bolstad Siem

Studieleder

E-post Judith.Bolstad.Siem@skedsmo.vgs.no

Rune Oskarsen

Studieleder

E-post Rune.Oskarsen@skedsmo.vgs.no

Randi Bekkevold

Elevleder og rådgiver tilrettelagt opplæring

E-post randi.bekkevold@skedsmo.vgs.no

Monika Køber

Avdelingsleder norsk og kroppsøving. Trinnansvar VG3

E-post monika.kober@skedsmo.vgs.no

Hans Ivar Blystad

Avdelingsleder språk-, samfunns- og økonomifag. Trinnansvar VG1

E-post Hans.Ivar.Blystad@skedsmo.vgs.no

Perica Maksimovic

Avdelingsleder Elektrofag og Design og håndverk

E-post Perica.Maksimovic@skedsmo.vgs.no

Rune Larsen

Avdelingsleder bygg- og anleggsteknikk

E-post Rune.Larsen@skedsmo.vgs.no

Terje Granås

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring

E-post Terje.Granas@skedsmo.vgs.no

Karin Engeskaug

Avdelingsleder flyfag

E-post Karin.Engeskaug@skedsmo.vgs.no

Camilla Bratland

Karriereveileder for studiespesialiserende utdanningsprogram og påbygg

E-post Camilla.Bratland@skedsmo.vgs.no

Tlf: 45423025

Marianne Monsrud

Karriereveileder for yrkesfaglige utdanningsprogram

E-post marianne.monsrud@skedsmo.vgs.no

Tlf: 45842173

Espen Johnsen Nærum

Sosialpedagogisk rådgiver

E-post Espen.Johnsen.Narum@skedsmo.vgs.no

Mona Lamo

Miljøarbeider

E-post mona.lamo@skedsmo.vgs.no